NOMBOR NAMA SAMBUNGAN NO TELEFON JAWATAN(BAHAGIAN/CAWANGAN/KSIT)
1 Ernywati Dewi Abas
8888 +6088-368888
E-mel:
ErnywatiDewi.Abas@sabah.gov.my
PENGARAH
2 Kamaltan Karimin
8877 +6088-368877
E-mel:
Kamaltan.Karimin@sabah.gov.my
TIMBALAN PENGARAH
3 Ts. EBENEZER P GODOMON
8818 +6088-368818
E-mel:
Ebenezer.Godomon@sabah.gov.my
Ketua Penolong Pengarah BAHAGIAN KESELAMATAN SIBER
4 NORAINIE BINTI MATALI
8987 +6088-368987
E-mel:
Norainie.Matali@sabah.gov.my
Ketua Penolong Pengarah BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI
5 MOHAMMAD SHUKRI BIN KASIM
8823 +6088-368823
E-mel:
MohdShukri.Kasim@sabah.gov.my
Ketua Penolong Pengarah BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
6 RAZALEIGH BIN YUSOF
8822 +6088-368822
E-mel:
Razaleigh.Yusof@sabah.gov.my
Ketua Penolong Pengarah BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
7 SARIWAN BIN JAMANIH
8996 +6088-368996
E-mel:
Sariwan.Jamanih@sabah.gov.my
Ketua Penolong Pengarah BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
8 NORMALYNA BINTI BINTI ABDUL MALEK
8870 +6088-368870
E-mel:
Normalyna.AbdMalek@sabah.gov.my
Ketua Penolong Pengarah BAHAGIAN LATIHAN DAN KOMPETENSI
9 MARIATY JHON CHUAN
8862 +6088-368862
E-mel:
Mariaty.JohnChuan@sabah.gov.my
Penolong Pegawai Tadbir BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
10 DIWEH @ ROS BINTI DALEH
8889 +6088-368889
E-mel:
Ros.Daleh@sabah.gov.my
PEJABAT PENGARAH
11 EDI BIN ABDUL MAJID
8890 +6088-368890
E-mel:
Edi.AbdMajid@sabah.gov.my
BAHAGIAN KESELAMATAN SIBER
12 ARJUNA BIN ABDULLAH
8892 +6088-368892
E-mel:
Arjuna.Abdullah@sabah.gov.my
BAHAGIAN KESELAMATAN SIBER
13 MOHD ALVIAN ZAIDY BIN ABD SITIA
8838 +6088-368838
E-mel:
MohdAlvianZaidy.AbdSitia@sabah.gov.my
BAHAGIAN KESELAMATAN SIBER
14 KENNETH WONG
8893 +6088-368893
E-mel:
Kenneth.Wong@sabah.gov.my
BAHAGIAN KESELAMATAN SIBER
15 MOHD FAIZAL YUNUS
8839 +6088-368839
E-mel:
MohdFaizal.Yunus@sabah.gov.my
BAHAGIAN KESELAMATAN SIBER
16 DICKY MALANJUN
8820 +6088-368820
E-mel:
Dicky.Malanjun@sabah.gov.my
BAHAGIAN KESELAMATAN SIBER
17 DG ROSNAH AG BAHAR
8809 +6088-368809 BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
18 ERWATI BINTI BUSU
6750 +6088-236750 BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
19 CHIN SIEW VUN @ VALERIE
8813 +6088-368813
E-mel:
Valerie.Chin@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
20 DARIUS ANTHONY JOIWIN
8810 +6088-368810
E-mel:
Darius.Joiwin@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
21 IAN KEVIN VITUS
8 +6088-36
E-mel:
IanKevin.Witus@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
22 ABDUL HADI WATHIQ BIN ABDUL SAMAD
8 +6088-36
E-mel:
AbdHadi.AbdSamat@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
23 KAREN SIGAWAL
8997 +6088-368997
E-mel:
Karen.Sigawal@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
24 AZIEMA BINTI ABDURAHMAN
8980 +6088-368980
E-mel:
aziema.abdurahman@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
25 ELVIN MALIH
8806 +6088-368806
E-mel:
Elvin.Malih@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
26 JURAIDA BINTI SAPPI
8970 +6088-368970
E-mel:
Juraida.Sappi@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
27 MOHD AZUAN BIN RIDWAN
8817 +6088-368817
E-mel:
MohdAzuan.Ridwan@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
28 MOHD NAZRIN SYAHIRAN BIN SABRAN
8970 +6088-368970
E-mel:
MohdNazrin.Sabran@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
29 NURHAFIZA BINTI YAZULLA
8920 +6088-368920
E-mel:
Nurhafiza.Yazulla@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
30 RAHIMA BINTI RUDDIN
8981 +6088-368981
E-mel:
Rahima.Ruddin@sabah.gov.my
BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, IBU PEJABAT
31 MALCOLM ABIDIN MADINGKIR
8819 +6088-368819
E-mel:
Malcolmabidin.Madingkir@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
32 MUHD AWADIARMANSHAH BIN AWANG
8826 +6088-368826
E-mel:
Arman.Awang@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
33 AHMAD AIZAT BIN AHMAD ZAINI
8880 +6088-368880
E-mel:
AhmadAizat@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
34 AG AIZAMUDDIN BIN AG DAMIT
8829 +6088-368829
E-mel:
AgAizamuddin.AgDamit@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
35 ANDY JUNASIAH
8880 +6088-368880
E-mel:
Andy.Junasiah@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
36 ARYUS AHOI
8880 +6088-368880
E-mel:
Aryus.Ahoi@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
37 AZMI BIN ANSAWI
8828 +6088-368828
E-mel:
Azmi.Ansawi@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
38 NUR NIKKI ANA BINTI KOK
8800 +6088-368800
E-mel:
NurNikkiAna.Kok@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
39 BEATRICE D MIKIL
8816 +6088-368816
E-mel:
Beatrice.Mikil@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN
40 DOROTY POLUS MASUNDANG
8808 +6088-368808
E-mel:
Dorothy.Polus@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN
41 SUNARIYA BINTI ABDULLAH
8812 +6088-368812
E-mel:
Sunariya.Abdullah@sabah.gov.my
BAHAGIAN INFRASTRUKTUR
42 NOOR HIDAYAH BINTI AMEENUDDEN
8979 +6088-368979
E-mel:
Hidayah.Ameenudden@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN
43 SALIA @ SELIA BINTI STONG
8812 +6088-368812
E-mel:
Salia.Stong@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN
44 RUZAINAH MASDIR
8876 +6088-368876
E-mel:
Ruzainah.Masdir@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN
45 JENNEFFER MOSIA @ MAISHATUL NORHASHIKEEN
8873 +6088-368873
E-mel:
Jenneffer.Mosia@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN
46 NOORAMALIA BINTI JAINAL
8873 +6088-8873
E-mel:
Nooramalia.BtJainal@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN
47 DG FARIDAH BINTI AG FAUZI
8873 +6088-368873
E-mel:
DgFaridah.PgFauzi@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN
48 ZARINI BINTI ABDUL GAFAR
8973 +6088-368973
E-mel:
Zarini.AbdGafar@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
49 MOHAMAD EDZUAN BIN SALIMI
8832 +6088-368832
E-mel:
MohamadEdzuan.Salimi@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
50 MUHAMMAD MAHADI BIN SHAMSUL
8830 +6088-368830
E-mel:
Mahadi.Shamsul@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
51 KHATIJAH HARRIS
8881 +6088-368881
E-mel:
Khatijah.Harris@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
52 ELEZEBATH JEKOL
8881 +6088-368881
E-mel:
Elezebath.Jekol@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
53 MUHAMMAD BIN BERHAN
8830 +6088-368830
E-mel:
Muhammad.Berhan@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
54 WINIFRED BINTI JOUNY @ WINNIE FRED
8821 +6088-368821
E-mel:
Winifred.Jouny@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
55 HIERWAN@MOHD IKRAM BIN MURSHID
8982 +6088-368982
E-mel:
Hierwan.Murshid@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
56 MOHAMAD NAZRI BIN YUSOP
8881 +6088-368881
E-mel:
MohamadNazri.Yusop@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
57 MOHD NOOR BIN ARKIN
8833 +6088-368833
E-mel:
MohdNoor.Arkin@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
58 TAZRYN TOM
8881 +6088-368881
E-mel:
Tazryn.Tom@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
59 MOHD NOOR HAZIQ BIN ASRUNSAH
8833 +6088-368833
E-mel:
MohdNHaziq.Asrunsah@sabah.gov.my
BAHAGIAN OPERASI TEKNIKAL ICT
60 LING SHYH HUEY @ IRENE
8868 +6088-368868
E-mel:
Irene.Ling@sabah.gov.my
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
61 BRIDGET GEOFFREY LOJONON
8891 +6088-368891
E-mel:
Bridget.Lojonon@sabah.gov.my
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
62 ANA SURYANI BINTI OSMAN
8976 +6088-368976
E-mel:
AnaSuryani.Osman@sabah.gov.my
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
63 LARASSA YUMING
8871 +6088-368871
E-mel:
Larassa.Yuming@sabah.gov.my
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
64 MOHD SAIFUDDIN BIN KARIM
8807 +6088-368807
E-mel:
MohdSaifuddin.Karim@sabah.gov.my
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
65 JULITA MUJIM
8993 +6088-368993
E-mel:
Julita.Mujim@sabah.gov.my
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
66 AZDIANAWATTY BINTI HAMDAN
8869 +6088-368869
E-mel:
Azdianawatty.Hamdan@sabah.gov.my
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
67 MOHD ROZLAN BIN JAAFAR
8876 +6088-368876
E-mel:
MohdRozlan.Jaafar@sabah.gov.my
BAHAGIAN LATIHAN DAN KOMPETENSI
68 NURFARAHAIN AZIRA BINTI ABDULLAH
8991 +6088-368991
E-mel:
AziraN.Abdullah@sabah.gov.my
BAHAGIAN LATIHAN DAN KOMPETENSI
69 JANE RITA GONDIPON
8872 +6088-368872
E-mel:
Jane.Gondipon@sabah.gov.my
BAHAGIAN LATIHAN DAN KOMPETENSI
70 NORFARHANA BINTI MOHD FAZAL
8986 +6088-368986
E-mel:
Norfarhana.MohdFazal@sabah.gov.my
BAHAGIAN LATIHAN DAN KOMPETENSI
71 MOHD NORHAN BIN MAHMUD
8986 +6088-368986
E-mel:
MohdNorhan.Mahmud@sabah.gov.my
BAHAGIAN LATIHAN DAN KOMPETENSI
72 KHAIRUL HAZWAN BINAHMAD
8986 +6088-368986
E-mel:
KhairulHazwan.Ahmad@sabah.gov.my
BAHAGIAN LATIHAN DAN KOMPETENSI
73 FAUZIAH BINTI MD DANI
Kosong
E-mel:
Fauziah.MohdDani@sabah.gov.my
KSIT JABATAN BENDAHARI NEGERI
74 ROSMAWATI BINTI SABANA
8883 +6088-368883
E-mel:
Rosmawati.Sabana@sabah.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
75 DYMPHNA VIVIAN MOJINGOL
8883 +6088-368883
E-mel:
Dymphna.Mojingol@sabah.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
76 NURASYIDAH BINTI MUSTAPHA
8920 +6088-368920
E-mel:
NurAsyidah.Mustapha@sabah.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
77 SITI FARHAN BINTI AG RIUN
8900 +6088-368900
E-mel:
SitiFarhan.AgRiun@sabah.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
78 ROZITA @ ITA BINTI LIN
8920 +6088-368920
E-mel:
Rozita.Lin@sabah.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
79 AZRENA KASMIJAN
8900 +6088-368900
E-mel:
Azrena.Kasmijan@sabah.gov.my
CAWANGAN BANDARAYA
80 NUR’HAFIZAH BINTI AWANG AJI
8863 +6088-368863
E-mel:
Nurhafizah.AwangAji@sabah.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
81 ABD. GHANI BIN YUSOF
8920 +6088-368920
E-mel:
Abd.GhaniYusof@sabah.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
82 MUHAMMAD AZHAR BIN ZULKARNAIN
8920 +6088-368920
E-mel:
MuhdAzhar.Zulkarnain@sabah.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
83 FASEHA SAFWANA BINTI HARUN
8879 +6088-368879
E-mel:
Faseha.Harun@sabah.gov.my
UNIT AKAUN
84 EMILDA EDMUND
8918 +6088-368918
E-mel:
Emilda.Edmund@sabah.gov.myy
UNIT AKAUN
85 KASSIM BIN HASSAN
8882 +6088-368882
E-mel:
Kassim.Hassan@sabah.gov.my
UNIT AKAUN
86 JEANNETTE EWANG MANTAIS
8919 +6088-368919
E-mel:
JeannetteEwang.Mantais@sabah.gov.my
UNIT AKAUN
87 MARIAH BT ANSIP
8861 +6088-368861
E-mel:
Mariah.Ansip@sabah.gov.my
UNIT AKAUN
88 VOO CHAU LUN
6306 +6088-246306 Ketua JPKN Cawangan Bandaraya
89 AJMAN BIN JUMADAI
0600 +6089-660600 KETUA JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
90 ABIL BIN SONGPING
6412 +6087-336412 KETUA JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN ATAS
91 SITI SAPTURIAH BTE MOHAMAD
9105 +6089-779105 KETUA JPKN CAWANGAN TAWAU
92 MOHD SABLI BIN NANING
2051 +6088-662051 Ketua JPKN CAWANGAN WILAYAH PANTAI BARAT UTARA
93 ABD RAZAK BIN AHMAD @ ABD RASHID
2296 +6087-222296 Ketua JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN BAWAH
94 AG DZULASMADEY BIN ALIASBAH
0315 +6088-240315 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
95 JOSLYNE JANE MAJANIL
0315 +6088-240315 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
96 MOHD SHAHIDDIN BIN JAINUDDIN
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
97 MOHD YUSSRI BIN YUSOF @ YUSOP
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
98 ALEXIUS ROBERT
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
99 PANG NYUK HOWA
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
100 OCTYVIANA JAIMES
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
101 NORAIN RAMLI
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
102 MONICA LATIUS
6750 +6088-236750 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
103 ROZAIMIE
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
104 NOOR SHAZWANI BINTI AG TAIB
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
105 MHD NURISHSHAM BIN IDRIS
6220 +6088-246220 JPKN CAWANGAN BANDARAYA
106 ADRIANA BOITOL
0318 +6088-240318 PENOLONG PENGARAH KANAN PEMBANGUNAN APLIKASI, WISMA MUIS
107 STEVENSON JOHN
6220 +6088-246220 BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, WISMA MUIS
108 AZAWANA BINTI AWANG SALLEH
0422 +6088-240422 BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, WISMA MUIS
109 HANIDAH BINTI ABIN
0317 +6088-240317 BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, WISMA MUIS
110 RAFIDAH BINTI ALI HASSAN
0317 +6088-240317 BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, WISMA MUIS
111 ROZAIME BIN ABD. RASID @ RASHID
6750 +6088-236750 BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, WISMA MUIS
112 SITI RUSNI BINTI MOHD HANAFIAH
6220 +6088-246220 BAHAGIAN PEMBANGUNAN APLIKASI, WISMA MUIS
113 SYRA G MOKUNJIL
0411 +6089-660411 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
114 AINI BINTI MUHD ALI
0305 +6089-660305 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
115 MAZLAN BIN ABDUL LATIP
0411 +6089-660411 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
116 CHAN NYIT WAN
0411 +6089-660411 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
117 YAMIN BIN MARTO
2706 089-242 706 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
118 TAIBAH BTE HAJI AWANG HUSSIN
2691 +6089-242691 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
119 RAHIM BIN SHADON @ SHADAN
0411 +6089-660411 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
120 NASSURULLAH BIN HAMID
0411 +6089-660411 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
121 LEE THIEN LYUK
0305 +6089-660305 JPKN CAWANGAN WILAYAH SANDAKAN
122 MOHD NOOR AFSAR BIN ASRUNSAH
6412 +6087-336412 JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN ATAS
123 AIDAH BINTI ABIDIN
6412 +6087-336412 JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN ATAS
124 MOHAMMAD AZMAN BIN MARAHIM
6412 +6087-336412 JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN ATAS
125 NIVONEYCASSTRO ANTHONY
6412 +6087-336412 JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN ATAS
126 RUZAINAH BINTI MASDIR
6412 +6087-336412 JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN ATAS
127 AQEELA FASEHA BINTI KASMUNI
9106 +6089-779106 JPKN CAWANGAN TAWAU
128 FRANCIS MOSIDIN
9111 +6089-779111 JPKN CAWANGAN TAWAU
129 ROZZALI BIN MOHD SUMOH
9073 +6089-779073 JPKN CAWANGAN TAWAU
130 HAPSAH BTE MADUNG
9111 +6089-779111 JPKN CAWANGAN TAWAU
131 AHMAD AKBAR BIN MOHD DJAINI
9111 +6089-779111 JPKN CAWANGAN TAWAU
132 MOHAMMAD FADHIL BIN AZLAN
9111 +6089-779111 JPKN CAWANGAN TAWAU
133 ASNAINI BINTI SANNA
9112 +6089-779112 JPKN CAWANGAN TAWAU
134 NORLIA BINTI JUBARAH
9073 +6089-779073 JPKN CAWANGAN TAWAU
135 IRWIN BIN USMAN
0337 +6089-880337 JPKN CAWANGAN LAHAD DATU – SELIAAN JPKN TAWAU
136 KHALID BIN IBRAHIM
0337 +6089-880337 JPKN CAWANGAN LAHAD DATU – SELIAAN JPKN TAWAU
137 ASRIEANNIE BINTI AMAD
2051 +6088-662051 JPKN CAWANGAN WILAYAH PANTAI BARAT UTARA
138 AIRIEZAL IZAM BIN MOHAMAD
2051 +6088-662051 JPKN CAWANGAN WILAYAH PANTAI BARAT UTARA
139 JAMREE @ JEFFRIE BIN JOHNNY
2051 +6088-662051 JPKN CAWANGAN WILAYAH PANTAI BARAT UTARA
140 SITI ATIKA BINTI MATALI
2296 +6087-222296 JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN BAWAH
141 CLARENCE CHEW
2296 087-222296 JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN BAWAH
142 MAJIT BIN AMAT
2296 +6087-222296 JPKN CAWANGAN WILAYAH PEDALAMAN BAWAH
143 ADRIAN SIKAJAT
8127 +6088-288127 KETUA KSIT KEMENTERIAN SAINS, INOVASI DAN TEKNOLOGI
144 BERNADETTE BINTI ANACLETUS
8129 +6088-288129 KSIT KEMENTERIAN SAINS, INOVASI DAN TEKNOLOGI
145 VYNALYN ELLEN PHILIPUS
8131 +6088-288131 KSIT KEMENTERIAN SAINS, INOVASI DAN TEKNOLOGI
146 VERA GEORGE MOKUNJIL
8132 +6088-288132 KSIT KEMENTERIAN SAINS, INOVASI DAN TEKNOLOGI
147 DENISIUS LINUS
8132 +6088-288132 KSIT KEMENTERIAN SAINS, INOVASI DAN TEKNOLOGI
148 TIMOTHY F. BOYOU @ TIMOTHY FELIX BOYOU
9060 +6088-219060 Ketua JABATAN KERJA RAYA
149 KAMARUL ZAMAN BIN ABBAS
4333 +6088-244333 JABATAN KERJA RAYA
150 TEDDY ROMEOZ DONALD
4333 +6088-244333 JABATAN KERJA RAYA
151 JOHNNY B GAMPAWI
4333 +6088-244333 JABATAN KERJA RAYA
152 JESSIENA M SAPRI
4333 +6088-244333 JABATAN KERJA RAYA
153 REMY MAIRON VINCENT
4333 +6088-244333 JABATAN KERJA RAYA
154 ADEN SOON HO LEE
4333 +6088-244333 JABATAN KERJA RAYA
155 HADIRAN AG DAMIT
4333 +6088-244333 JABATAN KERJA RAYA
156 CELESTINE FUNG LEE MEE
7709 +6088-527709 KETUA JABATAN TANAH DAN UKUR
157 JOVINA JOACHIM
7600 +6088-527600 JABATAN TANAH DAN UKUR
158 MOHAMMAD AL-HAZIQ BIN HASSAN
7699 +6088-527699 JABATAN TANAH DAN UKUR
159 ORNEST MOSUSI
0249 +6088-240249 KETUA KEMENTERIAN PEMBANGUNAN PERINDUSTRIAN SABAH
160 MOHD EHZMIL SANTI
5035 +6088-215035 KEMENTERIAN PEMBANGUNAN PERINDUSTRIAN SABAH
161 NURUL AIMA KAIM
5035 +6088- 215035 KSIT JABATAN PEMBANGUNAN PERINDUSTRIAN DAN PENYELIDIKAN
162 SHAFEEQA BELMAN
5035 +6088-215035 KSIT JABATAN PEMBANGUNAN PERINDUSTRIAN DAN PENYELIDIKAN (NONE)
163 SIANI BINTI MAJANGIL @ NANCY
5463 +6088-255463 KETUA KEMENTERIAN KERAJAAN TEMPATAN DAN PERUMAHAN
164 NATHANAEL ISAAC NICHOLAS
5463 +6088-255463 KEMENTERIAN KERAJAAN TEMPATAN DAN PERUMAHAN
165 AMER AZIZIE BIN KASIM
5463 +6088-255463 KEMENTERIAN KERAJAAN TEMPATAN DAN PERUMAHAN
166 AARON AZPIEL NG JING HENG
5463 +6088-255463 KEMENTERIAN KERAJAAN TEMPATAN DAN PERUMAHAN
167 DISNEY EDWARD LAI
0154 +6088-210154 KETUA KSIT PERPUSTAKAAN NEGERI SABAH
168 JULKIPLI BIN JUL @ GUL
4828 +6088-214828 KSIT PERPUSTAKAAN NEGERI SABAH
169 SHIRLEY CHIN
4828 +6088-214828 KSIT PERPUSTAKAAN NEGERI SABAH
170 ACHILLES PRIMUS
4828 +6088-214828 KSIT PERPUSTAKAAN NEGERI SABAH
171 MOHD SHAHZWANN BIN AJOH
4828 +6088-214828 KSIT PERPUSTAKAAN NEGERI SABAH
172 ISMA SHAFRY JUDIN
2364 +6088-232364 KETUA KSIT JABATAN AIR
173 GREGORY GREG HIDOS
2364 +6088-232364 KSIT JABATAN AIR
174 VERUS LAWRENCE
8824 +6088-368824 KETUA KSIT KEMENTERIAN KEWANGAN
175 KEVIN ALFRED ALIM
8261 +6088-368261 KSIT KEMENTERIAN KEWANGAN
176 NABIELLA RAMNAH BINTI RAMLAN
8261 +6088-368261 KSIT KEMENTERIAN KEWANGAN
177 MOHD EHZMIL BIN SANTI
8261 +6088-368261 KSIT KEMENTERIAN KEWANGAN
178 VIANNY KATING
8280 +6088-368280 KSIT KEMENTERIAN KEWANGAN
179 ALIZAH BINTI DRAH
8283 +6088-368283 KSIT KEMENTERIAN KEWANGAN
180 MOHD ZAIM YAZIRWAN BIN AMIN
5255 +6088-215255 KETUA KSIT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT & KESEJAHTERAAN RAKYAT
181 NUR HAFFIZA BINTI SAMLI
5255 +6088-215255 KSIT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT & KESEJAHTERAAN RAKYAT
182 SHAFEEQA BINTI BELMAN
5255 +6088-215255 KSIT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT & KESEJAHTERAAN RAKYAT
183 CHRYSOSTOM ABAH @ G. ABAH
0623 +6088-280623 KETUA KSIT KEMENTERIAN PERTANIAN DAN INDUSTRI MAKANAN
184 ZURAIDAH JAMIL
3608 +6088-283608 KSIT KEMENTERIAN PERTANIAN DAN INDUSTRI MAKANAN
185 SITI HASNIZAH BINTI HASSAN
3687 +6088-283687 KSIT KEMENTERIAN PERTANIAN DAN INDUSTRI MAKANAN (SAME)
186 LOUIS TOKUZIP
3687 +6088-283687 KSIT KEMENTERIAN PERTANIAN DAN INDUSTRI MAKANAN
187 NOORAMALIA BINTI JAINAL
3687 +6088-283687 KSIT KEMENTERIAN PERTANIAN DAN INDUSTRI MAKANAN
188 YUSSOP @ AZAHARI BIN ANDOYOT
3687 +6088-283687 KSIT KEMENTERIAN PERTANIAN DAN INDUSTRI MAKANAN
189 JONNY GAMPAWI
3687 +6088-283687 KSIT KEMENTERIAN PERTANIAN DAN INDUSTRI MAKANAN
190 ARMAN BIN KADIR
3277 +6088-283277 JABATAN PERTANIAN
191 DOEORES JILIU @DOLORES
3251 +6088-283251 JABATAN PERTANIAN
192 HAMISAH BINTI JIMAN
3277 +6088-283277 JABATAN PERTANIAN
193 JUDE GRACE MARCELLINUS
3241 +6088-283241 JABATAN PERTANIAN
194 SITI FAUZIAH AG. TUAH
3241 +6088-283241 JABATAN PERTANIAN
195 STEPHANY MASUDAL
3290 +6088-283290 JABATAN PERTANIAN
196 HAMIDAH MESSRA
8211 +6088-768211 JABATAN PERTANIAN
197 THERESA LIM PEI KIM @ ESA
4434 +6088-224434 KETUA KSIT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR
198 AG HAMZAH BIN AG AHMAD
4434 +6088-224434 KSIT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR
199 ADEN SOONHO LEE
4434 +6088-224434 KSIT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR
200 MOHD AFZAINIZUL OHZI BIN OTHMAN
4434 +6088-224434 KSIT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR
201 NURUL AFIFAH BINTI H MUSA
4434 +6088-224434 KSIT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR
202 NARATHA BT DIMIS @ NUR ASYIKIN
3666 +6088-253666 (55) KETUA KSIT KEMENTERIAN PELANCONGAN, KEBUDAYAAN DAN ALAM SEKITAR
203 ELLVIVI ELYSIANA KAIMBU
3666 +6088-253666(55) KSIT KEMENTERIAN PELANCONGAN, KEBUDAYAAN DAN ALAM SEKITAR
204 ROZITAH BINTI MOHD RAH
8886 +6088-368886
E-mel:
Rozitah.MohdRah@sabah.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN DAN PENYELIDIKAN