Cawangan & KSIT

Cawangan Tawau
Alamat: Jabatan Perkhidmatan Komputer Negeri Cawangan Tawau, Beg Berkunci No 33 Tingkat 4, Bangunan MPT 91009 Tawau
Tel: 089-779073 / 089-778478 Faks: 089-779075
Emel: twu.jpkn@sabah.gov.my


Cawangan Sandakan
Alamat: Jabatan Perkhidmatan Komputer Negeri Cawangan Sandakan, Kompleks Ibu Pejabat Perhutanan, KM10, Jalan Labuk, 90000, Sandakan, Sabah
Tel: 089-660411
Emel: sdk.jpkn@sabah.gov.my


Cawangan Beaufort
Alamat: Jabatan Perkhidmatan Komputer Negeri Cawangan Beaufort, Tingkat 1, Bangunan Urusetia Daerah, 89607 Beaufort, Sabah
Tel: 087-222296
Emel: bf.jpkn@sabah.gov.my


Cawangan Keningau
Alamat: Jabatan Perkhidmatan Komputer Negeri Cawangan Keningau, Tingkat 1, Bangunan Urusetia Daerah Keningau, 87009 Keningau
Tel: 087-336412
Emel: kgu.jpkn@sabah.gov.my


Cawangan Kota Marudu
Alamat: Jabatan Perkhidmatan Komputer Negeri Cawangan Kota Marudu, Tingkat Bawah Bangunan Urusetia, Pejabat Daerah Kota Marudu, Peti Surat 128, 89108 Kota Marudu, Sabah
Tel: 088- 662 051 Faks: 088 - 662 051
Emel: km.jpkn@sabah.gov.my

KSIT Kementerian Pertanian dan Perikanan
Alamat: Aras 7 & 8, Wisma Pertanian Jalan Tasik Luyang , Beg Berkunci 2049 88624, Kota Kinabalu Sabah
Tel: 088-283623
Emel: Chrysostom.Abah@sabah.gov.my


KSIT Jabatan Air Negeri Sabah
Alamat: Information Technology Branch, Sabah State Water Department, Lot 1-3, Ground Floor, Block B, Wisma MUIS, Beg berkunci No. 210, 88825, Kota Kinabalu, Sabah.
Tel: 088-527699
Emel: Adrian.Sikajat@sabah.gov.my


KSIT Kementerian Pembangunan Luar Bandar
Alamat: Jalan Sanzac, Peti Surat 11591, 88817, Kota Kinabalu, Sabah.
Tel: 088-450800/26
Emel: Sym.Kasun@sabah.gov.my


KSIT Kementerian Kerajaan Tempatan dan Perumahan
Alamat: Kementerian Kerajaan Tempatan dan Perumahan Tingkat 5-6,10-11,15-18 Wisma Innoprise, Jalan Sulaman, Teluk Likas, 88817 Kota Kinabalu
Tel: 088-328000
Emel: Siani.Majangil@sabah.gov.my


KSIT Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi
Alamat: Tingkat Bawah, 6, 8 – 11 dan 13, Wisma Bandaraya, Jalan Masjid Lama, 88000 Kota Kinabalu.
Tel: 088-288333 Faks: 088-269071
Emel: Verus.Lawrence@sabah.gov.my


KSIT Wisma MUIS
Alamat: Pejabat JPKN Wisma MUIS, Tingkat 7, Blok B, Wisma MUIS, 88100 Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia.
Tel: 088-240318 Faks: 088-267093
Emel: ChauLun.Voo@sabah.gov.my


KSIT Jabatan Kerja Raya
Alamat: Jabatan Kerja Raya, Beg Berkunci 2032, Jalan Sembulan, 88582 KOTA KINABALU
Tel: 088-219060 Faks: 088-237234
Emel: Timothy.Boyou@sabah.gov.my


KSIT Jabatan Tanah dan Ukur
Alamat: Wisma Tanah Dan Ukur Jalan Perwira, 88100 Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia.
Tel: 088-527600, 088-527601
Emel: Celestine.Fung@sabah.gov.my


KSIT Kementerian Pembangunan Perindustrian
Alamat: Tingkat Bawah, 3-6, Wisma Kewangan, Jalan Tunku Abdul Rahman Beg Berkunci No. 2037 88593 Kota Kinabalu Sabah
Tel: 088-265676
Emel: Ornest.Mosusi@sabah.gov.my


KSIT Perpustakaan Negeri Sabah
Alamat: Beg Berkunci 2023, Jalan Tasik, Off Jalan Maktab Gaya, Luyang, 88300, 88999 Kota Kinabalu, Sabah
Tel: 088-231623
Emel: Disney.EdwardLai@sabah.gov.my